Ukázka našich prací

Zde najdete několik ukázek našich prací a řešení, s kterými jsme se setkali.

Vestavěné skříňě do novostavby

Pro mladý manželský pár s dětmi jsme instalovali novou vestavěnou skříň do jejich čerstvě postaveného domu. Vnitřní úložné prostory jsme navrhli, tak aby bylo možné rozdělit oblečení podle typu použití. Další skříň pak byla umístěna do druhého pokeje, kde byl požadavek na přidělání zrcadla.

Kuchyně pro 3 pokojový byt v Ostravě-Porubě

Kuchyňský kout v panelovém domě byl realizován do tvaru L, pro získání co největšího potenciálního pracovního prostoru a získání i dostatku místa pro umístění jídelního stolu v kuchyni. Součástí kychyňského koutu je vestavěná myčka a elektrický trouba.

Vybavení koupelny do RD v Ostravě

Pro rodinný dům v Ostravě-Michálkovicích jsme sestavili
stacionární a závěsné skříňky do koupelny. Pro komfortnější obsluhu šuplíků jsme použili zásuvné komponenty BLUM pro uspořádání vnitřích prostorů skříněk a dvířka TRACHEA.

Vestavěná skříň pro ložnice

Stavěli jsme skříň do ložnice s velkými úložnými police.

Kuchyňský kout v Šenově u Havířova

Výroba a návrh kuchyňského koutu v rodiném domě. Pro horní skříňky s jsme použili kloubové otevírání, aby víko bylo možno pohodlně zavírat.

Kuchyně a skříň v RD na Slezské

Na přání zákazníka byla vyhotoven nový kuchyňský nábytek. Podmínkou při výrobě bylo nutnost zachování umístění stávajících spotřebičů a kuchyňského vybavení. Dodatečně poté byla ještě vyrobená skříň do ložnice.

Malý podkrovní byt ve Frýdku

Do malého podkrovního pokoje jsme instalovali pro mladou studentku úložné prostory v podobě skříňky a komody. A pro pracovní a studijní účely malý rohový stůl.

Ostatní naše výrobky